V neděli čekala naše muže dohrávka 4. kola v Odrách. Ti se do Oder velmi těšili, jelikož má klub podobnou historii jako ten náš. Na utkání dorazilo přibližně 100 diváků, kteří hnali domácí kupředu. Našim borcům se poměrně podařil vstup do utkání, avšak polevili v obraně a přestalo se jim dařit i v útoku. Naopak se chytili domácí a začali proměňovat těžké střely. Celé tři čtvrtiny bylo utkání velmi vyrovnané. Ve čtvrté čtvrtině pak o našem vítězství 83:71 rozhodla větší zkušenost.

Slovy trenéra: ‘’Jsem rád že jsme tento zápas zvládli a musím pochválit atmosféru, kterou by mohli závidět i týmy o dvě soutěže výše.’’

Příští utkání čeká náš mužský oddíl již tento čtvrtek v Malých Hošticích proti týmu VŠB Ostrava.

V neděli nastoupila také naše děvčata kategorie U14 k dohrávce odloženého utkání proti týmu Krnova, se kterým máme zatím v této sezóně kladnou bilanci a v této tradici naše děvčata po neděli i nadále pokračují. Zápas ovládly výsledkem 59:47. Soupeřky statečně vzdorovaly, když se několikrát nebezpečně dotáhly na rozdíl pár bodů, ale naše děvčata vždy situaci zvládla a vytvořila si dostatečný náskok, který v poslední čtvrtině navyšovala a závěr v klidu dohrála. Důležitá byla bojovnost našich děvčat a nasazení v obraně po celý zápas, k čemuž přispěla i možnost širší rotace našeho týmu.

Další zápasy v kategoriích U14 i U12 absolvují naše děvčata o víkendu.