Už i ti nejmladší se zapojují do hry!!!

V neděli 11.12. jsme sehrály přátelské utkání proti klukům z BK Opava. I přes mrazivé počasí a virovou epidemii, která nás už třetí týden na střídačku trápí, se nás sešlo devět hráček. Kapitánskou pásku si navlékla Miška Křižanovská a poprvé vedla nejmladší v rozcvičování a přípravě na zápas. Utkání bylo sice plné chyb, protože žádná hráček není zvyklá nést jeho tíhu na svých bedrech, ale výkon se každou minutu zlepšoval, v poslední čtvrtině i obrana vypadala skoro jako obrana, objevily i nějaké doskoky a velmi pěkné vzájemné přihrávky. Co je nejdůležitější, po celou dobu jsme se snažily a bojovaly!!!  Přestože jsme nakonec prohrály 14:17, klukům jsme rozhodně vítězství nedaly zadarmo.

Kromě Michalky bych chtěla obzvlášť vyzvednout výkon Adélky Ševčíkové, Klárky Buriánové a Rozinky Blažkové – překvapily nás. S radostí jsme sledovaly, jak se s každou vteřinou na hřišti zlepšují Elen Pavlanová, Viki Konečná a Kája Domanská, úplnou zápasovou premiéru měly Beatka Fabiánová a Sofi Konečná, která nám svou dravostí a orientací na hřišti opravdu vyrazila dech, byť je předškolního věku, na hřišti byla vidět.

Takže v kostce – holčičky nám svým výkonem prozářily adventní čas, i přes chybky máme jen slova chvály. Na únor máme domluvenou odvetu, bude zajímavé pozorovat, kam se oba týmy posuneme a věřím, že se nám podaří kluky zdolat!

Děkujeme našim báječným divákům za přízeň!!