Starší žačky zahájily nadstavbovou část se soupeři z Prahy, kdy v sobotu přivítaly Sokol Nusle a v neděli BA Spartu.

Sobotní zápas se nám nevyvedl. Soupeř přijel pouze se sedmi hráčkami, čehož jsme absolutně nedokázali využít. Neproměňovali jsme ani jednoduché střely a dělali jsme chyby, kterým jsme se již v poslední době vyhýbali. Soupeř sice proměnil několik šťastných střel, ale vyhrál zaslouženě. Za co lze v sobotním zápase alespoň pochválit, je bojovnost, ale to už je v této kategorii málo.

Do nedělního zápasu jsme vstoupili o něco lépe, nicméně opět nás sráželi triviální chyby. Oproti sobotnímu utkání jsme ale předvedli několik pěkných akcí, kdy jsme soupeře překonali jednoduchými přihrávkami. I přes nepříznivý průběh jsme nesložili zbraně, ale soupeř opět zvítězil naprosto zaslouženě.

Bohužel i nepovedené zápasy ke sportovnímu životu patří. Tyto zápasy nás nesmí položit, v soutěži jsme nejspíše věkově nejmladším týmem a toto může být daň. Musíme se z těchto zápasů poučit a nadále makat na trénincích, abychom třeba i tyto porážky soupeřům oplatili, protože to nebyli soupeři, které bychom nemohli porazit. Navíc jako trenéři dobře víme, že v tréninku předvádíme mnohem lepší hru než v těchto zápasech.