O uplynulém víkendu proběhl v Krnově 8. ročník tradičního turnaje Memoriál Jiřího Hradila, kterého jsme se opět jako klub zúčastnili v kategoriích U12 a U15, a to za účasti týmů z Krnova, Ostravy a polské Wisly. 

Starší děvčata vstoupila do turnaje ubojovanou výhrou nad domácím týmem. Ve svém druhém vystoupení, které bylo přetahovanou o každý bod, smolně podlehly týmu Start Ostrava a v závěrečném utkání nestačily na vítěze turnaje z Wisly. Náš tým, který skončil v celkovém pořadí na třetím místě, na hřišti vynikal zejména bojovností a hráčky potvrdily vzestupnou tendenci svých výkonů, což je pro nás důležitější než samotné výsledky zápasů na turnaji. Všechny hráčky si za odvedené výkony na turnaji zaslouží pochvalu. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naše nejmladší holky kategorie U12 odehrály o den později rovněž perfektní turnaj, kdy ve všech zápasech podala excelentní výkon a zaslouženě získala tu nejcennější zlatou medaili. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do hry se zapojily opravdu všechny hráčky (pro některé z nich to byly úplně první zápasy) a makaly na 110 %, kdy opravdu bojovaly opravdu o každý balon. 

Do sezóny nás čeká ještě zhruba měsíc a doufáme, že holky si tuto bojovnost udrží!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a comment